Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88986
Stary 22.01.2022, 18:15
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że Arabowie to idioci, którzy mając kasę w ręku stwierdzili, że jednak rozbiją kwotę na raty, przez co się ona zwiększy i dodatkowo stracą na potencjalnym transferze w przyszłości, bo wpisali procent od sprzedaży?
Sugeruję, że dogadano się, ponieważ Arabowie uznali to za korzystniejsze dla nich rozwiązanie. Przekonywać nikogo nie mam zamiaru, swojej opinii nie opieram na "wydaje mi się".
Odpowiedz cytując