Jagul napisał(a):

|
Sugerujesz, że Arabowie to idioci, którzy mając kasę w ręku stwierdzili, że jednak rozbiją kwotę na raty, przez co się ona zwiększy i dodatkowo stracą na potencjalnym transferze w przyszłości, bo wpisali procent od sprzedaży?
|
Sugeruję, że dogadano się, ponieważ Arabowie uznali to za korzystniejsze dla nich rozwiązanie. Przekonywać nikogo nie mam zamiaru, swojej opinii nie opieram na "wydaje mi się".