dziki napisał(a):

IMO spina się to. Jeśli nie muszą tego przelać naraz, a np. w 4 ratach, to z punktu widzenia każdego klubu dobry deal. Z ich perspektywy różnica pewnie niewielka, jeśli mam zgadywać z kilkaset tysięcy PLN lub może z bańkę, ale z kolei w kontekście tego, że mają więcej budżetu na ten sezon, to już dobra opcja.
Nie rozumiem też po .... mieliby kłamać, co z tego by ugrali? ;-)
|
Nie wiem, mogą być różne powody.. Nie wiem też kim są Arabowie i dlaczego chcą zapłacić Wiśle wg skarabeusa 2,3mln (rozłożone na jaki okres czasu?) plus może jakieś procenty zamiast 2mln natychmiast. Może będą grzecznie płacić wg harmonogramu, a może np. zapłacą jedną czy dwie (z ilu?), a potem przestaną jak grajek się nie sprawdzi. Nie znamy szczegółów, jak jest zapłata 100procent to sprawa jest zakończona, jak są raty tj. zakończona jak wpłynie ostatnia. Na zasadzie lepszy wróbel w garści