A wedlug mojej wiedzy Arabom to pasuje, bo uklad ratalny pozwoli im na jeszcze jeden transfer.
Gdyby Wisla nie szla na reke wplaciliby 2 banki i salam malekum.
Obwinianie zarzadu, ze dziennikarze to dzbany i nie rozumieja zasad transferowych, klauzul etc to juz jest szczyt hipokryzji

I zadne wytluszczanie bzdur tego nie zmieni
Ta dyskusja przypomina mi kolesia, ktory w temacie o przygotowaniach twierdzil, ze w drugiem polowie na poczatku nie wyszlismy z wlasnej polowy, podczas gdy to Banik nie wyszedl
Analogia w 100% zasadna
