Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88981
Stary 22.01.2022, 16:57
A wedlug mojej wiedzy Arabom to pasuje, bo uklad ratalny pozwoli im na jeszcze jeden transfer.

Gdyby Wisla nie szla na reke wplaciliby 2 banki i salam malekum.

Obwinianie zarzadu, ze dziennikarze to dzbany i nie rozumieja zasad transferowych, klauzul etc to juz jest szczyt hipokryzji
I zadne wytluszczanie bzdur tego nie zmieni

Ta dyskusja przypomina mi kolesia, ktory w temacie o przygotowaniach twierdzil, ze w drugiem polowie na poczatku nie wyszlismy z wlasnej polowy, podczas gdy to Banik nie wyszedl
Analogia w 100% zasadna
Odpowiedz cytując