Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88979
Stary 22.01.2022, 16:52
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Nie zostałaby aktywowana, bo Arabów najwyraźniej nie było stać na zapłacenie jej od ręki.

Wypuszczenie informacji o klauzuli do znajomych dziennikarzy (o której wcześniej nie było wiadomo) miało za zadanie utworzenie dupochronu dla włodarzy Wisły i utworzenie narracji "nie dało się Aszrafa zatrzymać".

Jednak przy okazji do obiegu dostała się informacja o procentach od kolejnej ewentualnej sprzedaży Aszrafa jakie otrzyma Wisła, co było sprzeczne z skorzystaniem z klauzuli przez Arabów.

Włodarze Wisły widząc, że kibice wychwycili nieścisłość musieli zmienić front i przedstawili rzeczywiste warunki transferu, za co im chwała, bo nie brnęli dalej w tę klauzulę i nie ściemniali.

...
Jak widać jednak po powyższych wpisach tutaj, wypuszczenie informacji o klauzuli, która w zasadzie nie miała żadnego znaczenia (poza byciem narzędziem do podbijania ceny dla Arabów), spełniło częściowo swój cel, bowiem służy teraz do naginania rzeczywistości przez niektórych kibiców / klakierów.

A fakty są jasne:
- Czy Wisła sprzedała Aszrafa Arabom
- Tak

- Czy Wisła mogła nie zgodzić się na sprzedanie Aszrafa Arabom
- Tak

Wobec tego, tak jak napisał wolfy, ocena za ten ruch zostanie wystawiona na koniec sezonu.
Tak, arabów nie stać... Co tam jeszcze wymyślisz? A no tak, klakierzy
Odpowiedz cytując