Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88972
Stary 22.01.2022, 15:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przyznali w wywiadzie że nie było klauzuli tylko rozbicie na raty, więc to nie prawda że nie mieli wyjścia jak niektórzy twierdzili
Bzdura - klauzula w kontrakcie była, gdyby nie podjęte ze strony Wisły negocjacje najzwyczajniej w świecie zostałaby aktywowana.
Odpowiedz cytując