wolfy napisał(a):

|
Przyznali w wywiadzie że nie było klauzuli tylko rozbicie na raty, więc to nie prawda że nie mieli wyjścia jak niektórzy twierdzili
|
Bzdura - klauzula w kontrakcie była, gdyby nie podjęte ze strony Wisły negocjacje najzwyczajniej w świecie zostałaby aktywowana.