Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88969
Stary 22.01.2022, 15:37
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywistosc wolfiego kontra rzeczywistosc.

Nie bylo klauzuli vs klauzule chcieli wplacic, ale w toku negocjacji podniesiono kwote transferu, wynegocjowano procent od kolejnego transfery i rozlozono platnosci na raty. Wisla zyskuje podwojnie, ale klauzuli nie bylo

Mamy tragiczna skutecznosc transferowa vs rekordowy od 12 lat transfer + drugi transfer Yawa.

Sciagamy tylko szrot vs zysk z transferow w tym okienku rzedu 16 mln zlotych

Blagam, co okienko taki szrot miejmy
Teraz to Ty nieco dziwnie piszesz. chcę kupić grajka, ma klauzulę dajmy na to 2,5 i mógłbym to zapłacić i załatwić sprawę definitywnie i raz na zawsze, ale zaczynam negocjacje z Wisłą i w rezultacie godzę się zapłacić więcej (o ile), ale w ratach i jeszcze oddać ileś procent (10? 20?) jak go komuś kiedyś odsprzedam. Gdzie tu logika?
Powód: Błąd
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 22.01.2022 o godz. 15:39.
Odpowiedz cytując