wolfy napisał(a):

Przyznali w wywiadzie że nie było klauzuli tylko rozbicie na raty, więc to nie prawda że nie mieli wyjścia jak niektórzy twierdzili. Transfer bardzo opłacalny finansowo pod warunkiem że się utrzymamy w lidze. W przeciwnym wypadku będzie pewnie przyczynkiem analiz post mortem "zysk finansowy a koszt sportowy", ale w przypadku spadku (i upadku) klubu podniecanie się jednorazowym zyskiem może za jakiś czas źle wyglądać.
Mamy tragiczną skuteczność transferową, w tym okienku staramy się naprawić błędy poprzedniego i ściągamy piłkarzy na te same pozycje, plus uzupełniamy luki po sprzedanych najlepszych piłkarzach.
Pisałem że bajki o budowie zespołu są dla nierozgarniętych dzieci, nie ma o czymś takim mowy przy nieustannej żonglerce szrotem i wyprzedaży każdego kto trzy razy kopnie dobrze piłkę (oba nasze transfery wychodzące są z tej grupy). Odeszli jedyni wyróżniający się zawodnicy z pola, zostały miernoty i przyszli nowi kandydaci na piłkarza (Ondraszka nawet nie komentuję, bo szkoda czasu), gdzie widząc podniętę 21-latkiem który rzekomo jest bardzo ofensywny i ma 3 asysty w lidze słowackiej to nie wiem czy to normalni ludzie piszą.
Jednocześnie drużyna wygląda w sparingach tragicznie, przede wszystkim nie widać absolutnie żadnego postępu, te same błędy w defensywie i kompletna nieudolność w ataku.
|
Jeszcze oby Arabowie zapłacili Wiśle 100 procent ustalonej kasy w ustalonym terminie. Na miejscu trio odłożyły na wszelki wypadek trochę kasy na nowego trenera na wiosnę jakby (oby nie) d⌠nam się zaczęła palić.