Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88965
Stary 22.01.2022, 14:51
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Rozbicie kwoty transferu na x rat jest błędem, jak Arabowie zobaczą jakiego asa kupili skończy się przelewanie sianka. Co do Fazlagicia to jeszcze dzieciuch więc nie ma się czym podniecać. Na naszą fizyczna ligę nie takiego zawodnika powinniśmy szukać.
Przyznali w wywiadzie że nie było klauzuli tylko rozbicie na raty, więc to nie prawda że nie mieli wyjścia jak niektórzy twierdzili. Transfer bardzo opłacalny finansowo pod warunkiem że się utrzymamy w lidze. W przeciwnym wypadku będzie pewnie przyczynkiem analiz post mortem "zysk finansowy a koszt sportowy", ale w przypadku spadku (i upadku) klubu podniecanie się jednorazowym zyskiem może za jakiś czas źle wyglądać.

Mamy tragiczną skuteczność transferową, w tym okienku staramy się naprawić błędy poprzedniego i ściągamy piłkarzy na te same pozycje, plus uzupełniamy luki po sprzedanych najlepszych piłkarzach.

Pisałem że bajki o budowie zespołu są dla nierozgarniętych dzieci, nie ma o czymś takim mowy przy nieustannej żonglerce szrotem i wyprzedaży każdego kto trzy razy kopnie dobrze piłkę (oba nasze transfery wychodzące są z tej grupy). Odeszli jedyni wyróżniający się zawodnicy z pola, zostały miernoty i przyszli nowi kandydaci na piłkarza (Ondraszka nawet nie komentuję, bo szkoda czasu), gdzie widząc podniętę 21-latkiem który rzekomo jest bardzo ofensywny i ma 3 asysty w lidze słowackiej to nie wiem czy to normalni ludzie piszą.

Jednocześnie drużyna wygląda w sparingach tragicznie, przede wszystkim nie widać absolutnie żadnego postępu, te same błędy w defensywie i kompletna nieudolność w ataku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.01.2022 o godz. 14:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując