|
Z Brlekiem to jakaś dziwna i tajemnicza sprawa była. Raz, że ostatni news o tym widzę sprzed 4 lat.. z 2018 roku, a sam tekst jest bardzo lakoniczny. Nawet Wisła nie była jakaś chętna do komentowania tego.
Tam niby chodziło o jakiś jeden czek na cześć pieniędzy , który miał mieć jakiś termin ważności, i Wisła miała zbyt długo zwlekac i ten czek wygasł.. ale później Włosi mieli zrobić przelew na konto Wisły i ponoć wszystko jest OK. Jakiś gość z Włoch miał pokazać list od Wisły z podziękowaniami za pieniądze, i na tym skończyło.
Więc mogło być jak wyżej kolega napisał - Piggi z Dukatem i Szarksami chyba głupa palili
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.01.2022 o godz. 14:27.
|