wolfy napisał(a):

|
A kto ich weźmie? To nie są dziki z ASR, nie da się ich po prostu odstrzelić (może przy poprzednich właścicielach), tylko ktoś ich musi od nas wypożyczyć/odkupić.
|
Skoro tak.... to pomaluje się ich pastą do butów jak w Sami Swoim i po problemie.
