Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7457
Stary 21.01.2022, 18:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
kurna mać.... a mieliśmy Buchala i zamieniliśmy go na Kieszka.
Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę...

Gra nie wygląda dobrze... oczywiście może to wynikać z fazy przygotowań + nikt nie chce się za bardzo zaangażować, żeby nie narazić się na kontuzję tuż przed rundą, ale nie jest dobrze. Oby nie sprawdziły się najmroczniejsze przewidywania
W sumie prawda. Zamienić taniego w utrzymaniu Buchalika na Kieszka - mistrzostwo.
Problem w tym że Gula ma swoje wizje i może stawiać na Kieszka kosztem Biegańskiego. Sensu w tym nie ma bo Biegański to aktualnie jedyny młody na którym mamy szansę zarobić (druga taka runda i pewnie pojawią się oferty).

skarabeus - może oglądacie to samo, tylko nie tak samo? Odstaw Prozak czy czym się tam faszerujesz to może złapiesz nić porozumienia z kibicami Wisły którym po oglądaniu tej chujozy w każdym meczu żyć się odechciewa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.01.2022 o godz. 18:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując