MMTS napisał(a):

|
Mecz z Rakowem na pewno będzie traktowany jak sparing finalny z mocnym rywalem, bo chyba są wszyscy świadomi, że na obecnym poziomie rozwoju drużyny naszej i Rakowa, to szanse mamy małe. Dopiero wtedy skończy się dla nas okres przygotowawczy.
|
Nie rozumie tego podejścia, wszyscy wiem że mamy taką ligę, że każdy z każdym może wygrać i nikogo nie powinno to dziwić