Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7424
Stary 21.01.2022, 10:58
Wyglada na to, ze nasze dwa czarnuszki to strzaly w dziesiatke.

Momo wydaje sie szybszy od Yawa, ale troche bardziej przewidywalny. Dobrze wychodzil po pilke, pokazywal sie do gry, gral z klepy, super podania ma z glebi pola czego kloc Forbes nie potrafil wykorzystac. Pokazal to co o nim sie mowilo.
Coley - na ten moment chyba kandydat do gry obok Frydrycha. Zjada Szota w przedbiegach.



Nie widzialem calej pierwszej polowy. W kazdym badz razie Kieszek show. Piekna druga bramka. Rozumiem, ze to mogloby sie przydarzyc mlodemu bramkarzowi, ale takiemu z 20 letnim doswiadczeniem?
Trzecia bramka to bledy indywidualne w ustawieniu Gruszkowskiego i S Szota.



Forbes - blagam, niech ktos juz tego goscia od nas wezmie, nawet za free. Juz nawet nie chodzi o tego karnego (chociaz jak zobaczylem ze ustawia pilke to pierwsza mysl "oho, to sie dobrze nie skonczy" no i nie skonczylo) tylko o to czlapanie na alibi ze presuje. To jest tak kurewsko widoczne, ze az boli. I zadne ciezkie nogi nie sa wytlumaczeniem, on wiele razy mogl doskoczyc ale symulowal to czlapanie zeby nie doskakiwac. To jest mega demotywujace dla reszty druzyny, bo skoro ktos moze to czemu i ja nie moge tak grac. Nie widzi tego Gula? Potrafil posadzic Mehremicia na cala runde na lawce, nie potrafi Forbesa majac 3 innych napastnikow?

Forbes mial jedno dobre zagranie. Przyjal pilke i obracajac sie z nia do bramki zgubil obronce. Podbiegl z 15 metrow i zamiast grac kogos w uliczke albo chocby oddac do boku to oddal farfoclowy strzal z 30 metrow.

Jakies przeblyski w grze sa.
Odpowiedz cytując