ty slabo kojarzysz. I nie potrafisz logicznie myslec.
Grajac szrotem lagem nie przekonasz sie kto z tego szrotu jednak nie jest takim calkowitym szrotem i jest w stanie grac pilka. Bez tego wyrzucilbys wszystkich i nie dal sie rozwinac tym, ktorych mozna sprzedac za 1,5-2,7 mln dolarow
Lapiesz? Kumasz? Zderzyly sie orzeszki?
Wiec tak. Gula przy ptaszynie to guru trenerki.
Polemizowalbym z tym czy ptaszynka mial slabszych zawodnikow. Ale szkoda mi czasu na to
