Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88942
Stary 20.01.2022, 20:02
O ile mi wiadomo dlug Wisly nie jest stricte dlugiem bankowym. To raczej zaleglosci wobec miasta, pilkarzy, agentow, niezaplacone faktury etc. Wiec podnosze stop procentowym raczej wielkiego wplywu na koszty obslugi tego nie ma.
Odpowiedz cytując