Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88931
Stary 20.01.2022, 15:32
Pepe,



wlasnie dostarczyles info gdzie bedzie grac Falzagic. Wyzej, bo tam sie lepiej czuje. Dlatego przyjdzie jeszcze jeden, typowy defensywny pomocnik z wyzszej polki.
Ta statystyka gdzie Aschraf byl w rejonie obroncow umiejscowiony nie powinna nikogo dziwic. Przeciez on czesto byl 3 obronca cofajac sie po pilke w strefe srodkowych obroncow.

Ale tak to jest jak sie patrzy tylko na statystyke, liczby, a nie patrzy sie na boisko, ustawienie, zadania.
Swoje zdanie podtrzymuje.
Odpowiedz cytując