Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 20.01.2022, 13:09
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
I z jednym sie zgodze. Nasza kadra jest przecietna. Nie lepsza, nie gorsza niz wiekszosci druzyn z eklapy. I biorac pod uwage sytuacje klubu, ze to juz nie jest era cupiala, zaskakuje mnie, ze tak swiadoma osoba jak ty nadal robi z tego zarzut, sugerujac, ze obecny zarzad powinien robic takie transfery jak za czasow Cupiala, albo za czasow karkow, kiedy kasy nie liczono.
Nie zgadzasz ze mną, zgadzasz się sam ze sobą. Według mnie nasza kadra nie jest przeciętna tylko bardzo słaba, na poziomie drużyn zamieszanych w walkę o utrzymanie. Nie mamy zawodników kreatywnych, defensywni są w większości słabi. Najlepiej to widać w ataku i obronie. Raz gra Kliment, raz Forbes - bez różnicy, są daremni. Raz gra Sadlok, raz Szota (Frydrych poza konkurencją, o ile Gula nie ma poronionych wizji z nim na DP) - jeden i drugi podają na kontrę w polu karnym, Szota dodatkowo się tam kiwa choć nie umie.

Nie odniosłeś się do clou problemu (brak kadry na to co chemy grać) tylko skupiłeś na bajeczkach o konkurencji w składzie. Jest potrzebna, ale rywalizacja dwóch słabych piłkarzy skończy się tym że zagra słaby piłkarz. My mając kadrę na poziomie Łęcznej czy Stali Mielec próbujemy grać bardziej ofensywnie niż Lech Poznań.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.01.2022 o godz. 13:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując