|
Jeżeli chodzi o INDYWIDUALNOŚCI to tracąc Yawa i Ashrafa na pewno osłabiliśmy się.
Ale tutaj chodzi o DRUŻYNĘ. Być może w nowej odsłonie będziemy wyglądać wręcz lepiej, niż poprzednio.
Biegański - Gruszkowski, Frydrych, Sadlok, Hanousek - Ashraf, Żukow, Skvarka - Yeboah, Młyński, Kliment. A teraz powiedzmy:
Biegański - Gruszkowski, Frydrych, Colley, Hanousek (Ring) - Fazlagic, Plewka, Skvarka (Fernandes) - Cisse/Starzyński, Młyński/Hugi, Ondrasek.
Czy to musi być słabsza DRUŻYNA? Niekoniecznie.
Przypomnę tylko, że w meczach z taką.Wartą i zwłaszcza pierwszej połowie z Radomiakiem, mając w składzie Yeboaha i El Mahdiouiego zostaliśmy totalnie zdominowani.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|