|
Sklad mamy szeroki i przeciętny, tak jak połowa klubów esa. Niemniej zawsze będę uważał że strata jednego jest szansa dla drugiego.
To na ile się oslabilismy pokaże start sezonu. Dla mnie na pewno jest lepiej kadrowo niż na starcie rundy z Hyballa.
Wszystko kwestia przygotowania. W gabinetach uważam że i tak robią co mogą.
|