Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88919
Stary 20.01.2022, 08:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Porównaj wyniki drużyny kiedy grał i kiedy wypadł ze składu. Może znowu się poplujesz .

Plewka to kolejny grajek na którym możemy zarobić od bańki w górę. Tylko musi grać, a teraz będzie na to większa szansa...
Ja tam wolę aby Plewka się wyrobił i trzymał naszą grę. Nie wypychamy wszystkich na zachód, szczególnie Polaków których jest u nas jak na lekarstwo.

pomeran napisał(a):Wyświetl post
Fajnie by było, gdyby ten zawodnik, który ma przyjść do środka pola za Aschrafa okazał się polskojęzyczny. Powoli naprawdę robimy sobie wieże Babel.
Przypuszczam że to będzie plan na letnie okienko. Teraz to żaden Polak nie przyjdzie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.01.2022 o godz. 09:18.
Odpowiedz cytując