Drozd napisał(a):

Porównaj wyniki drużyny kiedy grał i kiedy wypadł ze składu. Może znowu się poplujesz .
Plewka to kolejny grajek na którym możemy zarobić od bańki w górę. Tylko musi grać, a teraz będzie na to większa szansa...
|
Ja tam wolę aby Plewka się wyrobił i trzymał naszą grę. Nie wypychamy wszystkich na zachód, szczególnie Polaków których jest u nas jak na lekarstwo.
pomeran napisał(a):

|
Fajnie by było, gdyby ten zawodnik, który ma przyjść do środka pola za Aschrafa okazał się polskojęzyczny. Powoli naprawdę robimy sobie wieże Babel.
|
Przypuszczam że to będzie plan na letnie okienko. Teraz to żaden Polak nie przyjdzie.