Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
88918
20.01.2022, 08:31
Fajnie by było, gdyby ten zawodnik, który ma przyjść do środka pola za Aschrafa okazał się polskojęzyczny. Powoli naprawdę robimy sobie wieże Babel.
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran