Weszlo twierdzi ze suma odstepnego to 2.7 mln $
https://weszlo.com/2022/01/19/aschra...ta-odstepnego/
Na pewno szkoda ale klauzul aodejscia i nie ma mamy nic do gadania.
I nikt nie sadzil, ze tak szybko ktos ja uruchomii. Bo po jednej rundzie, Biznes dobry, pilkarsko pewnie gorzej.