|
Nie zakładajmy, że to wszystko idzie w długi. Trzeba ratować sezon, jesteśmy jedna z najgorszych drużyn a i gra nie napawa optymizmem. Do tego odeszło dwóch niezłych kopaczy.
Osobiście bym wolał jednak przeznaczyć na transfery kase.
Idziemy bardzo dobrą drogą. Ściągamy coraz młodszych, których można śmiało odsprzedawać za więcej po sezonie.
Teraz na celowniku 21 letni macedonczyk a do tego 22 letni Colley.
|