Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88914
Stary 20.01.2022, 06:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli jeździec bez głowy Yaw jest warty około 2 mln, to za Ashrafa spokojnie możemy wyciągnąć 3. Zwłaszcza jeżeli kupujący jest na musiku, a na to wygląda. Myślę, że temat odstępnego pojawił się w związku z biadoleniem. Bo skoro klauzula to nie dało się nie zgodzić. Po hyballi jestem pewien, że klub potrafi wykorzystywać medialne farmazony do własnych celów.

Moim zdaniem nie ma tego złego... Zrobiło się miejsce dla Plewki. Przed kontuzją trzymał nam defensywnie cały środek i twierdzę, że stać go na powrót na tamten poziom, a za część kasy z Ashrafa sprowadzić kogoś grającego bardziej do przodu i będzie dobrze.
Co robił Plewka przed kontuzją? Aż poplułem się ze śmiechu
Odpowiedz cytując