Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88913
Stary 20.01.2022, 05:38
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nie wiadomo za ile dokladnie pojdzie Aschfraf, bo sa tylko nieoficjalne info.

Ale jesli poszedl zalozmy za 3 mln euro i wszystko zostaloby przeznaczone na splate to bylibysmy na zero. Okolo 1/3 kwoty poszlo na wzmocnienia wiec okolo 4-5 mln zostanie dlugu.
Z punktu finansowego klub napewno wzial niezly oddech. Patrzac na to co zgarnelismy z transferow plus 5 milionow od inwestorow w grudniu mozliwe ze juz zostalo nie tak wiele dlugu zewnetrznego. Zejsc z 40 milionow do 5 w trzy lata jest napewno duzym sukcesem.
Odpowiedz cytując