skarabeus napisał(a):

Nie wiadomo za ile dokladnie pojdzie Aschfraf, bo sa tylko nieoficjalne info.
Ale jesli poszedl zalozmy za 3 mln euro i wszystko zostaloby przeznaczone na splate to bylibysmy na zero. Okolo 1/3 kwoty poszlo na wzmocnienia wiec okolo 4-5 mln zostanie dlugu.
|
Z punktu finansowego klub napewno wzial niezly oddech. Patrzac na to co zgarnelismy z transferow plus 5 milionow od inwestorow w grudniu mozliwe ze juz zostalo nie tak wiele dlugu zewnetrznego. Zejsc z 40 milionow do 5 w trzy lata jest napewno duzym sukcesem.