|
2 mln dolarów za Yeboaha , 2.7 mln za Aschrafa - co by nie mówić nie pamiętam takiego okienka transferowego u nas żebyśmy tyle zarobili. Teoretycznie mogłoby być już po naszym długu zewnętrznym. Oboje przyszli za darmo nie licząc prowizji za podpisy. Dodatkowo przy aschtafie podobno mamy 20% od następnego transferu więc naprawdę napawa to dużym optymizmem patrząc na nadz magiczny "dział sportowy ". Pozostaje tylko mieć nadzieję że następcy będą przynajmniej na takim samym poziomie.
|