Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7385
Stary 19.01.2022, 23:15
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Kieszek/Bieganski



Szot/Gruszkowski, Szota/Colley, Uryga/Frydrych, Ring/Hanousek



Sadlok jako 5 srodkowy lub 3 lewy.



Plewka/Zhukov/Kuveljic/?


Momo/Starzynski, Fernandez/Skvarka, Hugi/Mlynski


Savic jako trzeci srodkowy i lewy



Kliment/Forbes/Ondrasek



W zasadzie na wszystkich pozycjach jest 2 zawodnikow. Na niektorych 3.

Nie licze Koncewicza, Gadka, ktorzy pewnie wroca do CLJ.
I co z tego? Ilościowo ta kadra jest zbyt duża, jakościowo to dno. Brak jakiejkolwiek głębi, bo jak wchodzi Kuvejlić jest dramat, nie mamy nawet pół skrzydłowego ani napastnika.
Aż mi się twitt Kiewicza przypomniał o dwóch jedenastkach walczących o puchary
Co za brednie.

Mamy skład drewniaków i żadna ilość mitycznego zapieprzania nie sprawi że zaczną grać to co sobie wymarzył Gula. Tu nie chodzi o to że nie chcą przyjąć na raz albo celnie podać - nie umieją i już się w większości nie nauczą.
Szota podaje do rywali nie dlatego że chce sabotować swoją karierę na pół roku przed końcem kontraktu. On jest po prostu drewniany, próbuje się nawet kiwać i zwykle jest z tego smród pod bramką. Sadlok nigdy nie był wirtuozem i się zwyczajnie starzeje, Kuvejlić nie zagrał nigdy u nas dobrego meczu, Forbes gra jak zawsze grał, nasi młodzi zatrzymali się na poziomie z jakim startowali - to jest beznadziejna kadra do grania piłki Guli. Sprzedaż Yeboaha i Ashrafa usuwa dwóch z trzech zawodników którzy jakoś ogarniali swoje role w zespole.

Dalej piszcie bajki o naszej szerokiej kadrze to dostaniecie w sezonie mokrą ścierą w pysk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.01.2022 o godz. 23:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując