skarabeus napisał(a):

Kieszek/Bieganski
Szot/Gruszkowski, Szota/Colley, Uryga/Frydrych, Ring/Hanousek
Sadlok jako 5 srodkowy lub 3 lewy.
Plewka/Zhukov/Kuveljic/ ?
Momo/Starzynski, Fernandez/Skvarka, Hugi/Mlynski
Savic jako trzeci srodkowy i lewy
Kliment/Forbes/Ondrasek
W zasadzie na wszystkich pozycjach jest 2 zawodnikow. Na niektorych 3.
Nie licze Koncewicza, Gadka, ktorzy pewnie wroca do CLJ.
|
I co z tego? Ilościowo ta kadra jest zbyt duża, jakościowo to dno. Brak jakiejkolwiek głębi, bo jak wchodzi Kuvejlić jest dramat, nie mamy nawet pół skrzydłowego ani napastnika.
Aż mi się twitt Kiewicza przypomniał o dwóch jedenastkach walczących o puchary

Co za brednie.
Mamy skład drewniaków i żadna ilość mitycznego zapieprzania nie sprawi że zaczną grać to co sobie wymarzył Gula. Tu nie chodzi o to że nie chcą przyjąć na raz albo celnie podać - nie umieją i już się w większości nie nauczą.
Szota podaje do rywali nie dlatego że chce sabotować swoją karierę na pół roku przed końcem kontraktu. On jest po prostu drewniany, próbuje się nawet kiwać i zwykle jest z tego smród pod bramką. Sadlok nigdy nie był wirtuozem i się zwyczajnie starzeje, Kuvejlić nie zagrał nigdy u nas dobrego meczu, Forbes gra jak zawsze grał, nasi młodzi zatrzymali się na poziomie z jakim startowali - to jest beznadziejna kadra do grania piłki Guli. Sprzedaż Yeboaha i Ashrafa usuwa dwóch z trzech zawodników którzy jakoś ogarniali swoje role w zespole.
Dalej piszcie bajki o naszej szerokiej kadrze to dostaniecie w sezonie mokrą ścierą w pysk.