Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7383
Stary 19.01.2022, 22:05
Ja mysle, ze aby to zapieprzanie bylo, de facto jest poszerzana kadra. Pozbywaja sie graczy, ktorzy nie maja szansy na minuty (Mehremic, Wachowiak, Zdybowicz, Sobol) bez wzgledu na konkurencje, a zastepowani sa zawodnikami, ktorzy maja realne szanse wskoczyc do skladu (Ring, Momo, Ondrasek, Fernandez).


Tylko jak masz za rywala gracza, ktorzy moze Cie wygryzc masz mobilizacje do zapieprzania. Klub tez dal jasny sygnal druzynie - trener zostaje, wzmacniamy zespol, albo zaczniecie sie odnajdywac, albo Was tez wymienimy.
Ogladalem skroty z Turcji treningow, na kilku mialem okazje byc. Poziom treningu przypomina mi te Carillo (najwyzsze imho do tej pory), szkoda, ze niektorym zawodniko sie po prostu nie chce trenowac.
Odpowiedz cytując