Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88909
Stary 19.01.2022, 21:05
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
3 czy nawet 2,5 bańki to moim zdaniem jakieś żarty, co takiego Aschraf pokazał żeby ktoś chciał tyle płacić? Jeśli to jednak prawda to powinniśmy mu jeszcze dorzucić kogoś w promocji np. obiecującego Kuveljica za półtorej bańki, utalentowanego Szotę za bańkę itd. itp.
Jeśli faktycznie chodzi o Arabie to Saudyjczycy podobno dość regularnie przepłacają za zawodników z Maghrebu chcąc mieć lige opartą jak najbardziej na Arabach.
Trochę jak z YY gdzie mieliśmy trochę szczęścia bo dwa kluby z MLSu zaczęły się o niego licytować.
Odpowiedz cytując