dziki napisał(a):

W zależności od tego czy Lis, Yaw i Aschraf poszli w ratach, jaki był bilans zysków/strat w 2021, jakie opłaty, daniny i podatki z tych sprzedaży poszły, ile wzięły agencje i menadżerowie ... no i ile wydadzą na ewentualne wzmocnienia (bo mówi się co najmniej o 0.5 mln euro za Macedończyka).
Nawet biorąc to pod uwagę, możemy mieć coś w okolicach -5 do zera. Ja bym raczej zgadywał jeszcze jakieś zaszłości + zaległy podatek za umorzenie długu do TSu.
Ale całość wyjdzie przy okazji raportu, który chyba publikowany będzie w czerwcu.
|
Ale dług chyba nie został umorzony (?). Jednak pełna słuszność, że nawet 14 mln złotych z transferów tego okienka nie oznacza, że wyczyściliśmy dług, tym bardziej w obliczu ubytków pandemicznych.