Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88899
Stary 19.01.2022, 18:09
Pozyskani zawodnicy w moim odczuciu to uzupełnienie, a nie wzmocnienie składu. Cóż jeśli spadniemy to ja chociaż już jestem mentalnie na to przygotowany i mój świat się nie zawali. Kilkanaście lat temu pewnie był złapał doła i rozpaczał, że Wisła stacza się w dół, ale teraz? Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai.
Odpowiedz cytując