|
Pozyskani zawodnicy w moim odczuciu to uzupełnienie, a nie wzmocnienie składu. Cóż jeśli spadniemy to ja chociaż już jestem mentalnie na to przygotowany i mój świat się nie zawali. Kilkanaście lat temu pewnie był złapał doła i rozpaczał, że Wisła stacza się w dół, ale teraz? Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai.
|