Niby tak, ale akurat ta strefa swiata nie ma problemu z pieniedzmi i te 2-3 mln euro to dla nich nie jest majatek.
Moze tez byc tak, ze zrodlo tych informacji bylo na forum i ktos dobrze pomieszal
Mnie za to bawi co innego. Praktycznie po kazdym meczu wiekszosc forum jechalo po Aschrafie, ze gra w poprzek, ze slabo broni, ze nie lata dziur, nie daje za duzo do przodu
A teraz jak ma odejsc to lament. Bym ten lament rozumial jakbysmy byli na 5 miejscu z realna szansa na puchary. I gdyby Aschraf pokazal cos wiecej niz jeden udany strzal. Ale prawda jest taka, ze choc moze ma potencjal i mozliwosci, to u nas ich nie pokazal i wyszedl mu jeden, moze dwa mecze.