skarabeus napisał(a):

Lucjuszu,
2 dni temu pisalem, ze Coley klepniety
Mlody, wysoki, z dobrej szkolki. Nie przebil sie tam, ale przyklady Yawa pokazuja, ze nie gra sie w szkolkach Chelsea czy ManC na ladne oczy.
Co do Aschrafa.
Te procenty dziwne, bo skoro klauzula wplacona to po co negocjowac procenty? Chyba, ze Aschraf postawil warunek kontraktu z Wisla z ta klauzula a Wisla powiedziala ok, ale + obowiazkowy procent.
|
Klauzula wymaga wpłacenia całej kwoty od razu, wystarczy że się zgodzono na raty i już jest pole manewru do utargowania %
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"