Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88883
Stary 19.01.2022, 11:46
Zgaduję, że dopiero teraz właściciele naszego klubu poczuli oddech finansowy. Dlatego marzą o wymianie zawodników klasy Aschrafa na kogoś.pokroju Andrása Schäfera lub Zsolta Kalmára z Dunajskiej Stredy. Problem tylko w tym, że reprezentanci Węgier raczej nie są zainteresowani grą o utrzymanie w Ekstraklasie.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując