Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88882
Stary 19.01.2022, 11:44
kristos napisał(a):Wyświetl post
Można jeszcze sprowadzić 10 nowych a i tak to nic nie pomoże .
Dlaczego ?
A dlatego , że oni kompletnie nie wiedzą co mają grać ,jak się ustawić w obronie , czy w przeprowadzaniu szybkiego kontrataku.
Kto za kadencji tego trenera zrobił jakieś postępy ?
Nikt .
Wczoraj w sparingu widać było tą bylejakość .
Aschraf też był nowy pół roku temu i jakoś mu się udało.

Inna sprawa, że runda dla niego i całej drużyny była i tak kiepska. Był naszym najlepszym zawodnikiem, ale w wielu przypadkach (60% spotkań) i tak jego postawa nie wystarczyła do wygranej.

Przezyjemy odejścia wielu lepszych zawodników, to i Aschrafa przeżyjemy. Szkoda że pograł u nas tylko pół roku, bo miał w sobie coś czego na polskich boiskach nie uświadczysz.
Mam tylko nadzieję że godny następca będzie nie tylko na papierze.

PS. Zakładam że Aschraf miał klauzule w kontrakcie i plucie na zarzad jest plucie we własne gniazdo. Wisła zapewne nie miała nic do gadania po wpłynięciu oferty.
Odpowiedz cytując