|
@pawlozm - za to Ty jesteś mocno optymistycznie nastawiony. Może i dobrze.
Problemem jest skuteczność naszych transferów, zgranie i aklimatyzacja. Na razie ogrywamy parę stoperów Sadlok-Szota, ze znanym skutkiem i środek Savić-Kuvejlić.
Z napastników klocek Forbes jest na razie najlepszy, bo marnuje sytuacje - czyli jakieś ma.
Może się zdarzyć że wszyscy ściągnięci okażą się przyzwoici i się wkomponują w taktiku Guli, ale to mało realne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|