|
Można jeszcze sprowadzić 10 nowych a i tak to nic nie pomoże .
Dlaczego ?
A dlatego , że oni kompletnie nie wiedzą co mają grać ,jak się ustawić w obronie , czy w przeprowadzaniu szybkiego kontrataku.
Kto za kadencji tego trenera zrobił jakieś postępy ?
Nikt .
Wczoraj w sparingu widać było tą bylejakość .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|