sandomingo napisał(a):

Z drugiej strony: mógł złapać kontuzję, przy naszych realiach nie grałby miesiąc, dwa.
Kogoś na pewno do pomocy jeszcze sciągną, pewnie nawet ze dwóch grajków.
Zasadnicze pytanie: czy Gula jest w stanie zmienić swoją taktykę, bo bez Aschrafa to nie ma prawa się udać.
My się mamy bić z Mielcem, Łęczną i tego rodzaju ekipami. Jasne, że z Aschrafem byłoby to łatwiejsze, ale też bez przesady. Jeżeli drużyna nie zrozumie, że trzeba walczyć w 110 % to nawet on by nie pomógł.
Przypomnę, że taka Warta Poznań zdominowała nas z el Mahdioudim w składzie.
|
Lub po prostu tamta runda świetna, a ta mogła być już zjazdem, tego nie wiemy. Ale nie zapomnę, jaki Żukow był kozak po 1 rundzie, facet ogarniał środek totalnie, a jaki zaliczył zjazd.
Jeśli uda się ściągnąć podobną 6 za Aschrafa, plus tą 8, która jest dogrywana, to nie będzie tematu. A jeśli nowy będzie jeszcze lepsze wrażenie robił niż Aschraf?
Możemy tak gdybać. Wszystkie transfery to niewiadoma.