Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88870
Stary 19.01.2022, 08:51
Z drugiej strony: mógł złapać kontuzję, przy naszych realiach nie grałby miesiąc, dwa.
Kogoś na pewno do pomocy jeszcze sciągną, pewnie nawet ze dwóch grajków.

Zasadnicze pytanie: czy Gula jest w stanie zmienić swoją taktykę, bo bez Aschrafa to nie ma prawa się udać.
My się mamy bić z Mielcem, Łęczną i tego rodzaju ekipami. Jasne, że z Aschrafem byłoby to łatwiejsze, ale też bez przesady. Jeżeli drużyna nie zrozumie, że trzeba walczyć w 110 % to nawet on by nie pomógł.
Przypomnę, że taka Warta Poznań zdominowała nas z el Mahdioudim w składzie.

EDIT: podstawą będzie nie strzelanie sobie samemu bramek. Gdyby nie te różne babole, Sadloki ale i karny Ashrafa w pierwszej akcji z Radomiakiem - nie martwilibyśmy się o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 19.01.2022 o godz. 08:56.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując