Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88868
Stary 19.01.2022, 08:37
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Oj nie narzekaj. Dostaniemy za niego z MILION EURO i będzie można spłacić DŁUG.

Bo ten klub teraz istnieje chyba tylko po to, żeby PŁACIĆ DŁUG.

Strach pomyśleć co będzie jak go spłacimy.

... acz z taką polityką to wątpliwe, bo w międzyczasie przydarzy się spadek, co będzie oznaczało upadek klubu.

Nie przeszkadza to jednak ludziom jarać się, że będziemy SPŁACAĆ DŁUG.

Tu tylko po to ściąga się piłkarzy - żeby ich sprzedać i spłacać dług. Kibic już nie patrzy na nich przez pryzmat przydatności do pierwszego składu. Oni mają zostać sprzedani, żeby móc SPŁACIĆ DŁUG.
I czego nie rozumiesz? Takie nam realia zostawili wierni kibice, którzy rządzili klubem.
Mamy nadzór finansowy i MUSIMY spłacać zaległości z poprzednich lat, bo inaczej = brak licencji
Odpowiedz cytując