wściekłe pięści węża napisał(a):

Oj nie narzekaj. Dostaniemy za niego z MILION EURO i będzie można spłacić DŁUG.
Bo ten klub teraz istnieje chyba tylko po to, żeby PŁACIĆ DŁUG.
Strach pomyśleć co będzie jak go spłacimy.
... acz z taką polityką to wątpliwe, bo w międzyczasie przydarzy się spadek, co będzie oznaczało upadek klubu.
Nie przeszkadza to jednak ludziom jarać się, że będziemy SPŁACAĆ DŁUG.
Tu tylko po to ściąga się piłkarzy - żeby ich sprzedać i spłacać dług. Kibic już nie patrzy na nich przez pryzmat przydatności do pierwszego składu. Oni mają zostać sprzedani, żeby móc SPŁACIĆ DŁUG.
|
I czego nie rozumiesz? Takie nam realia zostawili wierni kibice, którzy rządzili klubem.
Mamy nadzór finansowy i MUSIMY spłacać zaległości z poprzednich lat, bo inaczej = brak licencji