Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88867
Stary 19.01.2022, 08:35
Aschraf to zdecydowanie nasz najlepiej wyszkolony technicznie piłkarz i dobrze się na niego patrzyło. Będzie żal jeśli odejdzie. Jednak na ten moment nie znamy szczegółów. Zakładam, że oferta musi być bardzo wysoka skoro sprzedamy gościa po jednej rundzie, a kontrakt ma z nami do 2024. Do tego jestem w 100% pewien, że zawodnik za niego już jest wytypowany i domino ruszy, mówiło się o kimś z Albanii, a może nazwisko totalnie nas zaskoczy. Do tego nie wyobrażam sobie, że to będzie jedyny transfer do środka pola, cały czas jest grany temat nowej 8.
Reasumując, jeśli sprzedamy Aschrafa, a dzięki temu do wyjściowej 11 wskoczy Kuveljic - to ja dziękuję.
Natomiast jeśli w jego miejsce sprowadzimy kogoś, kto z miejsca wywalczy miejsce w 11 to znaczy, że jest OK.
Obronimy sezon, a spłacimy kolejną dużą część długów. Niestety, takie realia.
Odpowiedz cytując