Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88866
Stary 19.01.2022, 08:32
Oj nie narzekaj. Dostaniemy za niego z MILION EURO i będzie można spłacić DŁUG.

Bo ten klub teraz istnieje chyba tylko po to, żeby PŁACIĆ DŁUG.

Strach pomyśleć co będzie jak go spłacimy.

... acz z taką polityką to wątpliwe, bo w międzyczasie przydarzy się spadek, co będzie oznaczało upadek klubu.

Nie przeszkadza to jednak ludziom jarać się, że będziemy SPŁACAĆ DŁUG.

Tu tylko po to ściąga się piłkarzy - żeby ich sprzedać i spłacać dług. Kibic już nie patrzy na nich przez pryzmat przydatności do pierwszego składu. Oni mają zostać sprzedani, żeby móc SPŁACIĆ DŁUG.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 19.01.2022 o godz. 08:34.
Odpowiedz cytując