|
Pozbyliśmy się najlepszego strzelca i asystenta, teraz pozbywamy się jedynego jakoś grającego piłkarza środka pola. Pierwszy mecz za dwa tygodnie. Niedługo później kluczowe mecze w walce o utrzymanie.
Jest super.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|