Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88862
Stary 19.01.2022, 08:02
Wszystko zależy za ile ma odejść. Za mniej niż 3 bańki jurków bym go nie puszczał...

Teraz płacz, a po ilu meczach słyszałem, że Ashraf to szprot, że nie walczy, że podaje do tyłu i tym podobne pseudo zarzuty.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując