Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88861
Stary 19.01.2022, 07:48
Już, już klakierzy Zarządu rzucają się twierdzić że strata dwóch(?) najlepszych zawodników w jednym okienku to żadna strata, a poza tym przyjdą nowi. Potem będą .......ić że mamy X nowych zawodników, poczekajmy aż się zgrają, dajmy im szansę - a na koniec, że pierwsza liga to nie koniec Świata.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując