Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88830
Stary 17.01.2022, 14:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Można się domyślić że o tą końcową część pobytu Wasilewskiego w Wiśle mi chodzi, kiedy miał już promień skrętu jak tankowiec.

No i w sumie o to chodzi że do dwóch słabych napastników chyba dokładamy trzeciego.
Wasyl urodził się w 1980. Do nas przyszedł w 2017. Grał 2,5 roku, z czego 1,5 dobrze. Czyli od 37 do 38 roku życia był realnym wzmocnieniem defensywy Wisły.
A teraz napi*cie w 33 letniego Ondraszka.

Nadal jesteśmy na forum kibiców Wisły?
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując