wolfy napisał(a):

Można się domyślić że o tą końcową część pobytu Wasilewskiego w Wiśle mi chodzi, kiedy miał już promień skrętu jak tankowiec.
No i w sumie o to chodzi że do dwóch słabych napastników chyba dokładamy trzeciego.
|
Wasyl urodził się w 1980. Do nas przyszedł w 2017. Grał 2,5 roku, z czego 1,5 dobrze. Czyli od 37 do 38 roku życia był realnym wzmocnieniem defensywy Wisły.
A teraz napi*cie w 33 letniego Ondraszka.
Nadal jesteśmy na forum
kibiców Wisły?