ramzes190 napisał(a):

|
Masz już solidną bramkę z Kieszkiem i Biegańskim? Naprawdę ? widziałeś jakikolwiek mecz Kieszka? Biegański też nie jest jakimś mega obiecującym bramkarzem
|
Jak rozumiem zatrzymałeś się gdzieś w 5-6 kolejce?
Może poczytaj kogoś, kto się zna na piłce. Rywalizacja Kieszek-Biegański doprowadziła do tego, że trener może wstawiać bramkarza losowo i wychodzi to dobrze. Co widać było w ostatnich meczach.