skarabeus napisał(a):

Nie do konca rozumiem wypozyczenie na poltora roku 19 latka, bez mozliwosci jego kupna.
Wyglada to tak, ze jest jakis deal na gebe z dyrektorem sportowym VFB. Tylko on dzis jest dyrektorem a za poltora roku byc nie musi.
Moze sie skonczyc tak, ze gosc pokopie u nas poltora roku, jak Yaw wyrobi sobie marke i wroci do klubu macierzystego, a my nic z tego nie bedziemy mieli.
CHYBA, ze jest klauzula ze dostaniemy procent od nastepnego transfery Cissoko. Wtedy ma to sens.
Ja wiem, ze potrzebujemy wiatru na skrzydlach. Ale potrzebujemy tez pieniedzy. Mam nadzieje, ze Pasieczny o tym pamieta, a nie robi transfery na tu i teraz.
|
Odnośnie "nic nie będziemy mieli" - jeżeli gość będzie dobrze grał przez 1,5 roku, to bedziemy mieli to, że przez 1,5 roku grał u nas będzie bardzo dobry skrzydłowy.
Idąc tą logiką, Borussia "nic z tego nie miała" że Lewy u nich dograł do końca kontraktu.