Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88823
Stary 17.01.2022, 13:44
Nie do konca rozumiem wypozyczenie na poltora roku 19 latka, bez mozliwosci jego kupna.
Wyglada to tak, ze jest jakis deal na gebe z dyrektorem sportowym VFB. Tylko on dzis jest dyrektorem a za poltora roku byc nie musi.
Moze sie skonczyc tak, ze gosc pokopie u nas poltora roku, jak Yaw wyrobi sobie marke i wroci do klubu macierzystego, a my nic z tego nie bedziemy mieli.
CHYBA, ze jest klauzula ze dostaniemy procent od nastepnego transfery Cissoko. Wtedy ma to sens.


Ja wiem, ze potrzebujemy wiatru na skrzydlach. Ale potrzebujemy tez pieniedzy. Mam nadzieje, ze Pasieczny o tym pamieta, a nie robi transfery na tu i teraz.
Odpowiedz cytując