Jagul napisał(a):

|
Sam to zrobiłeś proponując swoją nazwę.
|
Tak mi wpadło do głowy tylko po przeczytaniu kilku ostatnich stron.No co by nie mówić temat aż kipi frustracją.a ty wnioski o dłużnikach na jakiej podstawie wyciągnąłeś?
W ogóle ten portal powinien być takim oficjalnym portalem gdzie dyrektorzy sportowi i właściciele klubów mogli bo czerpać wiedzę i weryfikować zawodników.Wystarczy rzucić nazwisko i po pięciu minutach grono ekspertów wie czy mamy do czynienia z kozakiem czy ze zwykłą łamagą,szrotem i tym podobne.Piłkarz z Afryki?Jaki problem,jedno zdjęcie i wiadomo czy nie ma "przebitych numerów".